ריצה נכונה

מהי ריצה נכונה

ריצה נכונה היא צורת ריצה ששוכללה על ידי רצים מקצועיים, ריצה נכונה יעילה יותר לריצה וכשהיא נכונה היא אכן משפרת יכולות אתלטיות.

מהם המרכיבים של ריצה נכונה ?

ישנם שלושה מרכיבים עיקריים של ריצה נכונה : אורך הצעד, גובה הצעד, זווית הצעד, על מנת שלרץ תהיה ריצה נכונה הצעדים שלו צריכים להיות בגובה מסויים ויש גם שימוש מסויים במשקל הידיים

שיפור דרך הריצה – מועילה גם לטווח הארוך

ריצה תקינה מאופיינת באורך צעד מוגדל ובזמן מגע מופחת עם הקרקע, תהליך של שיפור ריצה יהפוך יגרום לכך שהיציבה והצעידה ייעשו בצורה נכונה על מנת להפיק את המרב מהגוף, ריצה נכונה צריכה להיות תנועה טבעית. אל תפעיל לחץ רב מדי על כפות הרגליים והברכיים, אלא עליך להשתמש בצורת תנועה יעילה, עם יציבה טובה ואורך צעד תקין.

תעשו את זה נכון ורק תרוויחו

שיפור ריצה זו דרך מצוינת לשמור על צורת הריצה, על כושר, אבל צריך לעשות את זה כמו שצריך כדי למנוע פציעות או בעיות בריאותיות אחרות, תהליך שיפור הריצה הוא תהליך מורכב והוא דורש הרבה זמן, סבלנות ומאמץ, חשוב לקבל את הפידבקים לשיפור הריצה ממקצוענים בתחום.המפתח לשיפור הריצה הוא תוכנית אימונים יעילה , הדרכה נכונה, מאמן טוב והבנה של הגוף שלנו, היכולות שלו והמגבלות שלו, תרוצו נכון, תסגלו לעצמכם אימון טוב ותקבלו מהגוף שלכם תוצאות מעולות.